Херсонське побоїще

Під час деватизації півдня України, тоді коли невідомі особи пройшли першу лінію оборони кацапів, як стверджує підписник, сталася фантасмагорична історія.

На першій лінії оборони стояли ті, кого росіянам не шкода – макаки динири-линири, саме вони отримали перші #цвєточкі під час прориву.

Коли абізяни побачили, що шансів вижити в них ну дуже мало, то більша частина з них вирішила, що треба терміново побити новий рекорд по бігу в камуфляжі. Але…

Але у справу втрутилися ділди. Ті, які ваєвалє і ті, які в спіну стрєлялє.

Ну, в сенсі заградотряд з кацапів.

Тв і кацапам не дуже сподобалося те, шо на них біжать макаки з криками – ми всє умрьом-мамарадімєняабратна.

Більш того, кацапи, ті шо були на другій лінії оборони + заградотряд вирішили, шо абізяни бамбаси їх зрадили і тому вони мають бути покарані “по законам ваєннава врємєні”.

Тому розпочався секс жаби та гадюки: кацапи почали стріляти по бамбасянам, по “прєдатєлям” тобто, а ті стріляти у відповідь. По кацапам.

Заруба була конкретна – кармільци всєя України прихуїли від того, як їм допомагають росіяни і просто їбашили зі всього шо було у відповідь. По кацапам тобто.

А коли набої закінчилися, то в хід у диниро-линиропітеків пішли і гранати, і місцями до рукопашки навіть дійшло.

Але кацапи перемогли в битві (вата комбаааат, блядь) – в них було і більше набоїв, і просто їх було більше.

Проте і на цьому історія не закінчилася. В росіян з’явилася проблема – шо робити з трупами, в частини яких кульові поранення зі спини?

І рішення знайшлося, блядь. Блахадаря рускай смєкалачкє росіяни зробили вбитих кацапів та бамбасійців не пахібшимі, а пропавшимі без вєсті: тушки вати тупо повезли на піщаний кар’єр поблизу Херсона і спалили, щоб не залишати ніяких слідів того шо сталося(тупиє амєріканци до такого ніккккагда бы нє додумалісь, блядь).

Коротше кажучи, брацкай магіли нє будєт. І хуй з ним.

Мораль. А як ви пройобуєте своє життя?

Це Фашик Донецький історыю від читача передав

5/5 - 3