Півень Пригожин повстав проти оленевода Шойгу. Цирк?

Керівник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин після обстрілу його бази російськими військами оголосив про похід проти “беспределу”.

Про це йдеться у заяві Пригожина, яка оприлюднена в соцмережах

Пригожин зокрема заявив: “”Рада командирів ПВК “Вагнера” прийняла рішення: зло, яке несе військове керівництво країни має бути зупинене. Вони нехтують життям солдатів. Вони забули слово “справедливість”, а ми її повернемо. Через це будуть покарані ті, хто нищив сьогодні наших хлопців, хто знищив десятки, багато десятків тисяч життів російських солдатів. Я прошу: ніхто не чинить опір. Усіх, хто спробує чинити опір, ми будемо вважати небезпечними і негайно знищувати, включно з блокпостами на нашому шляху. І будь-яка авіація, яку ми бачимо над своїми головами. Прошу всіх зберігати спокій, не піддаватися на провокації та залишатися вдома. В ідеалі ті, хто на нашому шляху, не виходять на вулицю. Завершивши розпочате, повернемося на фронт, захищати Батьківщину. Управління Президента, Уряд, МВС, Росгвардія та інші відомства продовжать працювати, як і раніше”.

У іншому аудіозверненні він заявив: “Нас 25 тисяч і ми йдемо розбиратися чому в країні творится “беспредел”. 25 тисяч чекає як тактичний резерв. А стартегічний резерв – це вся армія і вся країна. Всі, хто хочуть – доєдннуйтесь. Треба закінчувати із цим неподобством”.

P. S. Путч швидко й дивовижно завершився. Мабуть, таки це була вистава.

5/5 - 3